WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Organizasyonlarınız, Balo & Düğün Salonumuz

Grand Millennium Hotel Konya Düğün Salonu

Grand Hotel Konya, Konya Selçuklu’da otel düğünü yapmayı planlayan çiftlerimizi ağırlamayı bekliyor. Minimum 750, maksimum 1000 kişi bu otelde ağırlanabiliyor. Yemekli düğün yapmayı planlayanlar için hafta içi ve hafta sonu fiyatlar kişi başı fiyatları sorun.

Özellikler ve Kapasitesi

Grand Hotel, açık ve kapalı düğün alanlarıyla hizmet veriyor. Bahçesi geniş ve bir havuzu bulunuyor. Salonlar kolonsuz ve yüksek tavanlı. Kapalı alanda maksimum 1000 kişi, açık alanda maksimum 3000 kişi ağırlanabiliyor. 750 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Düğün sonrası konaklamayı düşünenler için otelde konaklama kapasitesi 500’e kadar çıkabiliyor. Kendi aracıyla düğüne katılacak misafirler için maksimum 750 arabanın aynı anda sığabildiği tesis bünyesinde bir otopark bulunuyor. Otelin geniş, havuzu olan bir bahçesi bulunuyor. Tesis şehrin dışında yer alıyor. Kapalı salonlar, kolonsuz ve yüksek tavanlı olduğu için ferah bir düğün deneyimi çiftleri bekliyor.

Sunulan İmkanlar

Grand Hotel Konya mekanında düğün yapacak çiftlerimize otel tarafından ışık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu hizmeti, menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme olanağı sunuluyor. İsteyen çiftler kendi organizasyon firmalarını ve fotoğrafçılarını getirebiliyor. Düğün öncesinde çiftlerimiz otele gidip menü tadımı yapabiliyor. Çocuklara özel menü, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor. Menüde değişiklik yapmak isteyen çiftlerimiz kolayca yapabiliyor. Düğün sonrasında kesintisiz eğlenceye devam etmek isteyen çiftlerimiz için bir after party alanı da bulunuyor. Tesiste ışık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor, organizasyon sorumlusu bulunuyor. İsteyen çiftlerimiz kendi organizasyon firmalarını ve fotoğrafçılarını getirebiliyor.
Organizasyonlarınız, Balo & Düğün Salonumuz