WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Fitness

Poseidon SPA : 5000 m2’lik bir alan üzerinde Atrium ve Oditoryum Blok altında konumlanmış SPA merkezimiz, Bayan ve Unisex ayrı dizayn edilmiş her birinde; buhar banyosu, macera duşu, sauna, şok duş, jakuzi, ısıtmalı şezlonglar, masaj salonları, fitness center, kapalı havuz, tam donanımlı Türk Hamamı (Kese ve özel yıkanma alanı) bulunmaktadır. Ayrıca Jakuzi, Sauna, Buhar Odası, Hamam ve Masaj salonu hizmetlerininde içinde olduğu özel 8 adet VIP SPA odalarımız da mevcuttur. Servis Saatleri : 06:00 – 22:00)

~ Spa merkezinde kendinizi şımartabilir ve fitness ile stres atarak tazelenebilirsiniz ~


Türk Hamamı : Geçmişten günümüze kadar ününden hiçbir şey kaybetmeyen, hatta yaşamımızın geleneksel bir ögesi olarak kabul gören Türk Hamamları POSEIDON Spa’daki konsepti ile hayatınızın vazgeçilmez parçası olacaktır.

~ Atalarımızdan kalan güzel ve eğlenceli bir miras ~


Sauna : Modern çağın en etkili ve rahat arınma yöntemlerinden bir tanesi olarak bilinen sauna, özel ahşap malzemeleri, yağ ve kalori yakma özelliği ile metabolizmayı hızlandırıcı etkisi sayesinde kullanıcılarının rahatlamasına ve toksinlerden kurtulmasında yardımcı olmaktadır.

~ Bir Türk Hamamı ritüeli olmazsa olmaz ~


Sağlık Kulübü Ladies : Bayan Sauna, Bayan Fitness, 2 Adet tam donanımlı VIP masaj kabinleri, 2 Adet Masaj Odası, Bayan Türk Hamamı, Bayan Tuz Odası, Bayan Buhar Odası, Bayan Kapalı Havuz, Bayan Kar Çeşmesi, Bayan Relax Lounge Dinlenme Alanı, Macera Duşu,2 Adet Kese-Köpük, Saç Ve Güzellik Salonu, Bayan Kapalı Havuz, Vitamin (Oksijen) Bar.

~Bayanlara özel tazelenmek ve yenilenmek için refreshment ~


Sağlık Kulübü Unisex : Unisex Sauna, Unisex Fitness, 6 Adet tam donanımlı VIP masaj kabinleri,2 Adet masaj odası, Unisex Türk Hamamı, Unisex Tuz Odası, Unisex Buhar Odası, Unisex Kapalı Havuz, Unisex Kar Çeşmesi, Unisex Relax Lounge Dinlenme Alanı, Macera Duşu, 2 Adet Kese-Köpük, Saç Ve Güzellik Salonu, Unisex Kapalı Havuz, Vitamin(Oksijen) Bar.

~Hayata yeni bir pencereden bakın sağlıklı yaşam ve yaşlanma Newness Concept ~


Posedion Bar’s (Vitamin & Oksijen) : Organik meyve ve sebzelerin buluştuğu otantik ve modern bir çizgide size özel lezzetlerle buluşabilirsiniz. Vitamin köşeleri eşsiz hamam deneyiminizden sonra enerji depolamak ve organik lezzetlerle tazelenmek için mükemmel birer dinlenme mekânı olacaktır. Doğal ürünlerden hazırlanan sıcak bitki çayları, mevsimine göre taze sıkılan meyve ve sebze suları, alkollü ve alkolsüz kokteyl ve iştah açan içecek çeşitlerini Poseidon Vitamin Bar’da bulabilirsiniz. Vitamin barlarımızda kısa bir mola verirken, taze olarak hazırlanan meyve suları ve lezzetli enerji içeceklerinin yanında hafif atıştırmalık alternatiflerini de tercih edebileceğiniz barlarımızdır. Servis Saatleri : 10:00 – 22:00)

~ Vitaminlerin kalorisiz lezzetler ile dansına şahit olun ~

Fitness