Grand Millenium Hotel Konya - Görünenin Ötesinde - Hizmetler
Konsept Hizmetlerimiz
Ayrıcalıklar dünyasında hoşgeldiniz
Luxury Executive Services - Ana Konsept : Otelin yüksek kaliteli hizmet anlayışını her an, her yerde hissedersiniz. Günlük ve iş hayatınızı kolaylaştıracak bütün ayrıcalıklar,
"Executive Luxury Servis" konseptiyle önünüze serilir.

Executive Lounge Life - Ayrıcalıklar Size Özel : Otelimizde mevcut 35 adet suite odalardan birinde konaklama gerçekleştirdiğiniz takdirde; size günün belli saatlerinde açık olan Lounge’mızda Kahvaltı, Coffee Break, Business Center ve dinlence gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

My Millennium Rewards Card - Ödül Programı : My Millennium Worldwide kartına sahip olan siz değerli misafirlerimiz, biriken puanlarınız ile hediye ve fırsatlarla dolu bir dünyaya yolculuk edeceksiniz.

Millenium Convention Center
Herşey en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünüldü
Millennium Sound (Millenium’da Yaşam) : Oditoryum Blokta bulunan şehir merkezinde ihtiyaç duyacağınız acil ve önemli hizmetleri ayağınıza kadar getirdiğimiz, kafe, alışveriş, galeri, banka, atm, seyahat acentası, kuaför, fotoğraf, rent a car, vb. günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz size özel konumlanmış yaşam alanımızdır.

Diamond Hall (Gala Salonu) : 1730 m2 ve 1550 kişilik gala düzenine sahip Millennium Kongre Merkezi'mizde bulunan Balo salonumuzda Rüya gibi bir düğün. Rüya gibi bir gala ve ardında muhteşem anılar bırakacak harika bir akşam... Her anı unutulmaz, eşi bulunmaz davetler için.

The Saloon's (Toplantı Salonları) : Millennium Kongre Merkezi'nde mevcut olan her biri ayrı m2'lerde konumlanmış 8 adet toplantı salonlarımızdır.

Night Club :634 m2 ve 520 kişilik gala düzenine sahip Millennium Kongre Merkezi'mizde bulunan gece kulubüSdür. Yerli ve yabancı, alkollü içki servisini ücretli olarak sunar. Özel kokteyl menüsü olan barımızda soft içecekler ücretsizdir. Günün yorgunluğunu atmak ve farklı bir atmosferde rahatlamak için, canlı müzik eşliğinde alkollü ve alkolsüz içkilerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Servis Saatleri : 23:00 – 04:00)