WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Müşteri Görüşleri

Hatay’dan gelen bir depremzedeyim. Otel bizlere ücretsiz konaklama sunduğu gibi güleryüz ve hizmette sınır tanımadılar. Güvenlikçi Kardelen başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkürlerimizi borç biliriz. Allah razı olsun.

Gülşah Deniz
Gülşah Deniz
- 26 Ocak 2023, 10:14

Otel çok güzel çalışanlar güler yüzlü hizmet çok güzel belboy Ömer in yardımları Konya hakkında verdiği bilgiler için çok teşekkür ederim.

Sadokat Mukhammedova
Sadokat Mukhammedova
- 22 Ağustos 2023, 11:13

Türkiye'nin 63 ilini gezmiş pek çok otelde konaklamış biri olarak oteli çok beğendim. Açıkçası öncelikli tercihimiz burası değildi 4 otelde yer bulamayınca buraya sorduk. İyi ki diğerlerinde yer yokmuş. Çok güzel bir otel. Anlatmaya gerek yok fotoğraflar benim yerime konuşuyor. Bekir Beye, Ferda Hanıma, Şule Hanıma, Burcu Hanıma ve kat hizmetlerinde görev yapan mavi gözlü tesettürlü hanımefendiye çok teşekkür ediyorum adını unuttuğum için çok üzgünüm. Sabun istedim bana diş seti bile getirmiş sağolsun çok nazikti. Güzel bir otel mobilyaların çoğu Zebrano. Bunu neden paylaştım bilmiyorum dikkatimi çekti. Avlusu olması içe bakan odaların avluya bakması ise efsane Avrupa’da hissettirdi bana. Son karelerde avluyu görebilirsiniz. Keşke o avluya çim ekseniz ağaç dikseniz o zaman efsane olur. Memnun kaldık Konya’da böyle güzel bir otel olması hoşumuza gitti.

ZEZE
ZEZE
- 10 Temmuz 2023, 16:39

Ambiyans odaların genişliği ve düzeni mükemmel fiyatı makul. Kahvaltı çeşitliliği alternatifli çok iyi.

Tuncer ŞENOL
Tuncer ŞENOL
- 10 Kasım 2023, 01:18

Seb-i Arus döneminde otelde konaklama fırsatım oldu. Giriş oldukça ihtişamlı. Yazılan yorumları okuyunca baya tedirgin olmuştum fakat şikayet edilen hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Karşılamada personel arkadaşlar oldukça ilgili ve nazikti. Çok güzel, temiz ve kocaman bir oda da konakladım. Hem duş hem küvet bulunan kocaman bir tuvaleti vardı. Otelin hem pastane hem bar bolumu ayrı ayrı bulunmaktaydı. Spa bölümü de vardı fakat kısıtlı zaman dolayısıyla kullanamadım. Kahvaltısında çok fazla çeşit vardı ve her şey son derece tazeydi. Sabah saat 5te odamda suyun bitmişti ve oda servisini aradığımda hemen ilgilenip hızlıca getirdiler. Bir daha Konya’ya geldiğimde yine bu otelde konaklayacağıma eminim. Her şey için teşekkür ederim.

Tuğçe DARCAN
Tuğçe DARCAN
- 12 Aralık 2023, 18:10
Sizde Yorum Yapın