Grand Millenium Hotel Konya - Görünenin Ötesinde - Restaurant & Bar
Restaurant & Bar
Eğlenmek ve kalite her zaman hakkınız
Millennium Main Restaurant : Otelimize hizmet veren restaurantımız; 164 kişi kapalı alan,
134 kişi teras olmak üzere toplam 300 kişi kapasiteye sahiptir. Kahvaltı servisimiz boyunca BB PLUS konseptimiz çerçevesinde alkolsüz soft içecekler siz değerli misafirlerimize ikramımızdır.
Kahvaltı :    06:30 - 10:30 (hafta sonları : 06:30 11:30)
Öğle Yemeği :    12:00 - 14:00
Akşam Yemeği :    18:30 - 21:30

Ristorante Italiano (A’la Carte Restaurant) : İtalyan mutfağına ait özel menüleri tatma imkanına sahip olacağınız 104 kişi kapasiteli (Teras: 16 pax + Kapalı 88 pax toplam 104 pax) A’la Carte restaurantımız Oditoryum blokta size hizmet vermektedir. Restaurant giriş karşılamasında ücretsiz olarak servis edilen İtalyanlara özgü limon Cello ile büyülenebilir ayrıca İthal, yerli çeşitli alkollü ve alkolsüz içkiler şarap ve kokteylleri menümüzden seçerek ücretli olarak yemeğinizi daha da tatlandırabilirsiniz. Rezervasyonludur, çocuk kabul edilir. Size özel ala carte dünya mutfakları örnekleri ile hizmetinizdedir.
Servis Saatleri : 18:00 - 22:00
Irish Pub ( Club ) : Irish Pub konsept kültürünü deneyimleyebileceğiniz, 100 kişi kapasiteli ( 70+30 ) (Teras+ Kapalı) Pub Cafemiz Atrium blokta size hizmet vermektedir .Uyumayan şehrin, uyku nedir bilmeyen insanları için tatmin edici menüsü ve heyecan verici atıştırmalıkları ile gece yaşayanlar için cazip bir seçenek olan Irlanda barımızın , hoş ambiyansında içkilerinizi yudumlarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve kapanmadan son siparişlerinizi verebilmek için acele edeceksiniz. Heyecan verici canlı Jazz müzikler ile birlikte keyifli saatler geçirmenize vesile olabilmemiz Millennium Ailesi olarak bize mutluluk verecektir.
Servis Saatleri : 12:00 - 22:00 (Mutfak / Yiyecek) & Servis Saatleri : 12:00 - 03:00 (Bar / İçecek)
Sky Patisserie : 61 kişi kapasiteli ( 37+24 ) (Teras+ Kapalı) Doğum günü organizasyonları ve özel günlerin yanı sıra; samimi, ferah, sıcak bir ortamda keyifli vakit geçirilebilecek pastanemiz hizmetinizdedir. Sizin hayaliniz bizim vizyonumuz… Benzersiz günler için eşsiz pasta tasarımları. Yaşamınızın en özel anlarını tatlı ustalarımızın marifetli elleriyle büyük bir titizlikle hazırlanan, masalsı düğünlere rüya gibi tatlar ekleyen pastalar Geleneksel Bayram kutlamalarınız için butik çikolatalar ve şuruplu tatlılar ya da çay saatine lezzet katan, titizlikle hazırlanmış spesiyal ürünler… Kutu tasarımı ve ürün sunumu ile müşterilerine hem lezzet anlamında bir ziyafet, hem de görsel anlamda bir şölen sunmaktayız.
Servis Saatleri : 11:00 - 20:00
Atrium Bar & Oditoryum Bar : Yerli ve yabancı, alkollü içki servisi ücretli olarak sunulmaktadır. Özel kokteyl menüsü olan barımızda soft içecekler ücretlidir. Günün yorgunluğunu atmak ve farklı bir atmosferde rahatlamak için, canlı müzik eşliğinde alkollü ve alkolsüz içkilerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. 24 saat açık olan Lobby & Bar; arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla bir araya gelebilmeniz için ideal bir atmosfer sunar. Barmenlerimizin hazırladığı sıra dışı kokteyllerin tadına bakabilir veya bir kadeh şarap eşliğinde günün stresini atabilirsiniz. Konsepte bağlı tüm lokal ve import içecekler masaya servis edilir, tamamı ücretlidir.
Servis Saatleri : 24 Saat
Executive Lounge : İş hayatınızdaki yoğunluğunuzda ayrıcalıklı bir mola ile farklı bir atmosferde rahatlamak için, size özel business desk, kahvaltı, dinlenme ve coffee break hizmeti veren alanımızdır. (millennium mondatory)
Servis Saatleri : 08:00 - 11:00 & 16:00 - 20:00
Vip Lounge A’la Carte Restaurant : Günün yorgunluğunu atmak ve farklı bir atmosferde rahatlamak için, canlı müzik eşliğinde alkollü ve alkolsüz içkilerinizi keyifle yudumlayabilir, menümüzde Dünya Mutfakları örneklerinden lezzetli yemekler deneyimleyebilirsiniz.
Servis Saatleri : 19:00 - 22:00
Lotus Bar : Yerli ve yabancı, alkollü içki servisini ücretli olarak alabileceğiniz, özel kokteyl mönüsü olan barımızdır.
Servis Saatleri : 19:00 - 01:00
The Stage : Otelimize hizmet veren canlı müzik ve eğlence alanıdır.
Servis Saatleri : 19:00 - 01:00
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11